PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497051}
4,9 9
ocen
4,9 10 1 9
The Sanctuary
powrót do forum filmu The Sanctuary

FILM WYDAJE SIĘ BARDZO FAJNY,CIEKAWA FABUŁA,AKCJA I SCENY WALK NA PRZYZWOITYM POZIOMIE. NIESTETY NIGDZIE NIE MOŻNA ZNALEŹĆ NAPISÓW .FILM JEST TAJLANDZKI I TO JUŻ JEST PROBLEM TAJOWIE ROBIĄ DOBRE FILMY AKCJI ALE KTO TO PRZETŁUMACZY NAJPIERW TRZEBA DORWAĆ NAPISY ANGIELSKIE I DOPIERO MOŻNA KOMBINOWAĆ.DLACZEGO DO FAJNEGO FILMU FIREBALL 2009 NIKT NIE ZROBIŁ NAPISÓW?JEDYNIE TONY YA MA SIŁĘ PRZEBICIA ALE ONG BAK 1,2 PROTECTOR-OBROŃCA TO JUŻ ZNANE MARKI NA CAŁYM ŚWIECIE NIE DŁUGO 3 CZĘŚĆ ONG BAKA CZEKAMY I POZDRO

norania0

Właśnie niedawno udało mi się go znaleźć i też wydawał mi się bardzo fajny. Jakież było moje zdziwienie jak zacząłem go oglądać. Baaardzo się zawiodłem. Strata czasu, nie polecam. Fabuła zerowa. Ruchy kamer podczas walk koszmarne, w ogóle walki słabe. Gra aktorska na poziomie podstawówki. Każda postać z osobna irytuje. Trailer był tak zrobiony, że po prostu dałem się nabrać. Tajlandczycy robią jedne z najlepszych filmów o sztukach walki. Niestety tutaj tego nie doświadczysz. Polecam Ci przejrzeć filmy reżysera Ong Baka (Prachya Pinkaew) On ma na prawdę dobre filmy muay thai jak nie najlepsze, oto kilka przykładów:Ong Bak 1,2,3 (pewnie już oglądałeś), Chocolate(genialny film), Born to Fight 2004, Somtum 2008, Force of Five 2009, Dynamite Warrior 2006, Protector 1,2, Raging phoenix 2009, The Kick 2011 (muay thai +taekwoondo). Podsumowując:
Przejrzyj filmy z Tony Jaa, Jija Yanin i Dan Chupong. Na the sanctuary szkoda czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones